Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

10.8.14

Rozdzial 1 - Wprowadzenie

Wprowadzenie


Kim tak naprawdę jest Oliver Queen. Bogaczem, byłym kobieciarzem czy mordercą? Czy nadal kocha Laurel Dinah Lance, a może jej młodszą siostrę Sarę? Czy nadal jest na pograniczu życia i śmierci, nękany przez pamięć o Shado? Co jeśli się zakocha? Ale nie w Laurel, Sarze czy kimś innym. Co jeśli się zakocha w niej: słodkiej informatyczce o blond włosach - Felicity Smoak. Co na to panna Lance? I co na to sam Oliver? 

Kiedy mężczyzna zwany Bojownikiem opuszcza Starling City i leci do Hong Kongu zabiera ze sobą właśnie Felicity. Dla dziewczyny to nie tylko wycieczka to spełnienie marzeń - szansa, by pokazać Oliverowi jaka naprawdę jest, a jest nowoczesna do szpiku kości i niewiarygodnie odważna. 

Niestety Hong Kong to nie tylko Dragon's Back, wyścigi samochodowe i bazary wypełnione po brzegi. Ma swoją mroczną stronę. W mieście giną młode kobiety. Zbrodnie te nie są popełniane a afekcie, są okrutne i starannie zaplanowane. A jedyny podejrzany jest niezwykle przystojnym biznesmenem o tajemniczej przeszłości, tak samo tajemniczej jak niejaki Oliver Queen.... Czy Marcus Black popełnił owe zbrodnie, czy tajemnica byłego milionera i jego pięknej blond informatyczki już wkrótce ujrzy światło dzienne - przekonamy się niebawem. 

Warto również dodać, że zarówno Oliver jak i jego partnerka nie uciekają przed ograniczeniami w Starling City, raczej przed świadomością czego Bojownik może dokonać. Arrow vel Green Arrow może dokonać wiele, ma tajemnicę i niezwykłe możliwości w parze z Felicity stanowi niezwykły duet, który mógłby pomóc w złapaniu zabójcy - o ile on wcześniej nie dopadnie ich... 


komentarze

 1. Bardzo zaintrygowała mnie postać Marcusa Blacka, kim jest. To postać autorska jak rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest to postać autorska, nie ma komiksowego aliasu. W sumie to połączenie dwóch ulubionych dzieł. Imienia od Marcusa Turnera z Córek McLeoda i nazwiska od Syriusza Blacka z Harry'ego Pottera.

   Usuń
 2. Już mi się to podoba, zabieram się za czytanie. Po twoim stylu pisania jestem pewna, że nie będę mogła się oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie miło mi to słyszeć, a raczej czytać. :) Zapraszam do polubienia bloga lub dołączenia do mieszkańców, byś była stale informowana o nowych rozdziałach :)

   Usuń