Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

27.6.14

Regulamin

Regulamin bloga Crossover DC Comics (Arrow)Zanim przejdę do wyliczania wszystkich nakazów i zakazów, na wstępie chciałam dodać, że jest to jedyny blog tego typu ( ja przynajmniej na inne na tej podstawie nie trafiłam). Skłoniła mnie to do założenia tej strony chęć wprowadzenia czegoś nowego, czegoś co przetrwa i będzie naprawdę dobrą zabawą. Jeśli ktoś chce traktować tego bloga jako test swoich pisarskich umiejętności – to naprawdę świetnie! Cieszę się, że macie potrzebę się sprawdzić. Ale oczekuje od Was jednej rzeczy, która była motywem podjęcia przeze mnie działań, by założyć tego bloga.


Ten blog będzie miał normalne forum, gdzie będą lokacje byście mieli gdzie pisać. Łatwiej jest wyobrazić sobie miejsce jeśli w nim jesteście, prawda?

1. Crossover skupia się na uniwersum DC Comics i serialu Arrow, jednakże nie idzie toczka w toczkę wg universum.

2. Gry systemowe - taki system oznacza konkretny pomysł i fabułę, która ogranicza się do jednego miejsca. Jest nim Starling City podzielona na różne fora i subfora.

3. NC +16 - Gra nie jest zakazana dla osób poniżej 18 roku życia, jednak czasami trzeba się liczyć z językiem obscenicznym oraz sytuacjami przemocy, brutalności, erotyzmu itp.
Wejście do Crossover

1. Dobrze byłoby wiedzieć, jaką postać chcesz stworzyć. Może to być zarówno postać kanoniczna (występująca w Arrow) lub też własna, autorska. Jeśli chcesz jednak postać fabularną, zajrzyj do spisu w celu upewnienia się czy dana postać ma status dostępnej.

2. Wizerunek postaci: Nie może się powtarzać.

3. Nazwa postaci: Powinna składać się z imienia i nazwiska postaci pisanych w języku angielskim. Wszystkie inaczej napisane zostaną zastąpione poprawną nazwą. Musi to być pełne imię i nazwisko postaci lub zdrobnienie np. Oliver Queen lub Ollie Queen.

4. Termin napisania karty postaci: Każdy użytkownik ma na to 5-7 dni. Jeśli nie posiadasz tyle czasu napisz o tym do Administracji.

5. Aktywność w grze: Przynajmniej 3 dni w tygodniu i 5 postów fabularnych. Dotyczy każdej postaci gracza.

6. Dostępna bilokacja: możliwość pisania w 2 miejscach na raz.

7. Konto nieaktywne przez 14 dni zostaje bezpowrotnie usunięte.

8. Wymiary avatarów do 200x320 (postacie realne)

9. Minimalny post powinien zawierać 4 linijki. Nie ma natomiast maksymalnego pułapu.

10. Posty piszemy w 1 lub 3 osobie liczby pojedynczej. Posty piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego. Dialogi piszemy pogrubione, myśli kursywą.

11. Mistrz Gry może ingerować w fabułę, akcję, życie postaci i włączyć się w każdy wątek, a także takowe wątki inicjować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz