Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

27.6.14

Bohaterowie

W tej zakładce wyliczamy jedynie o jakich postaciach można przeczytać na tym blogu:


Bohaterowie:Oliver Queen aka Arrow, Green Arrow, Bojownik
"My name is Oliver Queen. After five years in hell, I have come home with only one goal: to save my city. Now others have joined my crusade, to them I'm Oliver Queen. To the rest of Starling City, I am someone else. I am... something else"  Był miliarderem-playboyem, synem Roberta i Moiry Queen oraz bratem Thei. Urodził sie w 1985 roku. Zmienił się po 5-letnim pobycie na wyspie. Posługuje się kilkoma językami, w tym rosyjskim i chińskim. Oprócz tego posiada kilka przydatnych kontaktów, m.in. w mafii. Po powrocie zaczął działać w Starling City jako Zakapturzony. Później zmienił pseudonim na Arrow. Zakochany bez pamięci w Felicity Smoak.


Felicity Smoak

Była pracownica Queen Consolidated. Kiedy poznała sekret Olivera, częściej działała jako jego operacyjne wsparcie. Kilka razy zdarzyło jej się uczestniczyć na misjach w terenie. Z czasem stała się jego prawą ręką a nawet ukochaną. Obecnie jest jego narzeczoną. 

Thea Queen

Siostr Olivera, córka Moiry i Roberta Queena. Później wyszło na jaw, że jej rodzinne korzenie są nieco inne. Oliver nazywał ją złośliwie "Speedy". Thea spotyka się z Royem Harperem. Gdy Oliver zniknął na pewien czas, zarządzała jego klubem nocnym.

Laurel Lance aka Black Canary

Była dziewczyna Olivera Queena, córka detektywa Quentina Lance'a i siostra Sary Lance. Przez pewien czas spotykała się z Tommym Merlynem. Laurel jest prawniczką i należała do grupy zwanej CNRI, która pomagała ludziom w potrzebie. Pracowała również dla prokuratora okręgowego. Po śmierci siostry, zaczyna trening i staje się Black Canary.

Roy Harper aka Arsenal

Nastolatk mieszkający w Glades, gdy doszło do katastrofy. Spotyka się z Theą Queen. Dziewczyna nie może jednak zrozumieć jego ogromnej fascynacji Zakapturzonym. Chłopakowi udało się dołączyć do drużyny superbohatera. Z czasem został wyszkolony przez Olivera, dostał nowy strój i przydomek "Arsenal".
Quentin Lance

Ojciec Laurel i Sary Lance. Był detektywem policji, a w pracy towarzyszył mu detektyw Hilton. Od początku, gdy pojawił się Zakapturzony, zdeterminowany był, aby aresztować działającego w jego mieście bohatera. Później sytuacja się odwróciła i zaczął z nim współpracować.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz