Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

27.6.14

Fabuła


W Crossover DC Comics każdy złoczyńca znajdzie swoje miejsce, niektóre z postaci trzymają się życia z wielkim wysiłkiem, inne utrzymują neutralność choć wcześniej często ogarniała je ciemność. Tutaj czas nie stoi w miejscu, a wszystko dość szybko się rozwija. W tym miejscu każdy ma wpływ na akcję, nawet najsłabszy śmiertelnik może odwrócić bieg historii. Najważniejsze i najciekawsze wydarzenia na zawsze odcisną się w historii naszego świata. Fabuła naszego projektu zmienia się w trakcie gry w zależności od decyzji podjętych przez postacie użytkowników.


PANIE I PANOWIE WITAMY W CROSSOVER DC COMICS (Arrow)!***

A.R.G.U.S. Stworzył właśnie Drużynę Samobójców składającą się z największych łotrów jakie chodzą po tej ziemi. Nikt nie może uciec, wszyscy zwerbowani muszą być posłuszni Amandzie Waller. W skład SUICIDE SQUAD wchodzą takie słynne osobistości jak: Harley Quinn, Deadshot, King Shark i inni. Muszą oni stać się zespołem i wykonać swoje pierwsze zadanie. 


***

Część Starling City została zniszczona przez armię Slade'a Wilsona. Zaginęła Thea Queen i chodzą słuchy, że Malcolm Merlyn nadal żyje. Czy te dwie sprawy coś łączy? Były miliarder Oliver Queen uważa, że zrobił wszystko co było trzeba by ocalić swoje miasto. Team Arrow bada sprawę tajemniczej postaci jaką jest Marcus Black. Odkrywają oni, że ów mężczyzna jest powiązany z Malcolmem Merlynem, Ra's al Ghul. Wraz ze swoją drużyną Oliver odkrywa, że wszyscy najbogatsi ludzie na świecie od czasu do czasu zbierają się w Central City, aby omówić kilka ważnych spraw. Tym samym Queen wraz ze swoimi przyjaciółmi trafia do CC aby rozwikłać zagadkę tajemniczej organizacji „Veritas”. Jak się później okazuje „Veritas” jest tylko małym problemem, trzeba najpierw wziąć łuk i uratować świat, pomocnikiem okazuje się być Barry Allen, który już wybudził się ze śpiączki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz